top of page


Drodzy Przyjaciele
Serdecznie witam Was w moim autorskim wirtualnym świecie podróży.
Jest mi niezmiernie miło, że mogę podzielić się z Wami swoimi wspomnieniami z różnych miejsc.
Wierze, że zwiedzanie Świata i podziwianie jego piękna robi z nas lepszych ludzi.
Podróży kształcą, rozwijają i są jedną z najlepszych inwestycyj w siebie.
Moje motto : "Podróży nigdy dość "
Przyjemnego oglądania.

.jpg)
USHUAIA
Miasto na krańcu świata.

Stolica Tierra del Fuego

TIERRA DEL FUEGO




























bottom of page
