top of page


Drodzy Przyjaciele
Serdecznie witam Was w moim autorskim wirtualnym świecie podróży.
Jest mi niezmiernie miło, że mogę podzielić się z Wami swoimi wspomnieniami z różnych miejsc.
Wierze, że zwiedzanie Świata i podziwianie jego piękna robi z nas lepszych ludzi.
Podróży kształcą, rozwijają i są jedną z najlepszych inwestycyj w siebie.
Moje motto : "Podróży nigdy dość "
Przyjemnego oglądania.

DOMINIKANA
Według mnie wyspa paradoksów .Z jednej strony przepych , dostatek i cywilizacja w Santo Domingo . Z drugiej strony skrajnia nędza i bieda tuż za miastem . W miejscowym supermarkecie butelka wybornego (naprawdę wybornego) whisky kosztuję tyle samo co olej do opalania ...

Krzysztof Kolumb, odkrywca Dominikany, określił ją rajem na ziemi i nie był w tym daleki od prawdy. Plaże w regionie Punta Cana są bowiem uznawane za jedne z najpiękniejszych na świecie.

DOMINIKANA


























































bottom of page
