top of page


Drodzy Przyjaciele
Serdecznie witam Was w moim autorskim wirtualnym świecie podróży.
Jest mi niezmiernie miło, że mogę podzielić się z Wami swoimi wspomnieniami z różnych miejsc.
Wierze, że zwiedzanie Świata i podziwianie jego piękna robi z nas lepszych ludzi.
Podróży kształcą, rozwijają i są jedną z najlepszych inwestycyj w siebie.
Moje motto : "Podróży nigdy dość "
Przyjemnego oglądania.

TENERYFA
Moja ulubiona wyspa pod Słońcem . Ta przecudna i przepiękna Wyspa ma w sobie wszystko co człowiek potrzebuję do szczęścia. Ma przepiękne Góry, duże lasy gdzie można rozbić namiot, plaże na każdy gust,powalające widoki ,pyszną kuchnie,przyjaznych ludzi . I ma spokój ,tutaj życie płynie spokojnie i bez pośpiechu.

Pico del Teide,Anaga Mountains, Guachinche,Puerto de la Cruz tylko tyle i aż tyle .

TENERYFA










































bottom of page
